barometr Южноукраїньского депутата В’ячеслава Губу виключили з фракції «ЄС»

Южноукраїньского депутата В’ячеслава Губу виключили з фракції «ЄС»

Просмотров: 8553
23 Грудня 2022, 10:46

Депутата Южноукраїнської міської ради В’ячеслава Губу виключили з фракції «Євпропейська солідарність».

В’ячеслав Губа

Про це повідомила голова фракції «ЄС» в Южноукраїнській міській раді Олена Петрина.

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 15 грудня 2022 року, Олена Петрина виступаючі з трибуни виконкому повідомила, що В’ячеслав Губа був виключений з фракції “Євроейська солідарність”.

Олена Петрина

Це сталося в наслідок його відмови підтримати звернення щодо законопроекту, яким достроково припиняються повноваження депутатів місцевих рад від заборонених проросійських партій.

Стосовно іншого депутата від «ЄС» Олександра Жебета, який також утримався, за словами Олени Петрини йому зроблено попередження.

Нагадаємо, що в Южноукраїнській міській раді стався скандал, коли депутати-зрадники відмовились голосувати проти колаборантів (перелік).

Начальник Вознесенської районної військової адміністрації Сергій Шурабура звернувся до Міністра енергетики Германа Галущенко, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна та Генерального директора ВП ПАЕС Ігоря Половича у відповідності до підпунктів 7, 12 пункту 3 статті 15  Закону України «Про правовий режим воєнного стану» про негайне обмеження доступу до робочих місць на об’єкт критичної інфраструктури та звільнення з займаних посад працівників ВП Південноукраїнської АЕС Аркатова Д.П., Губи В.В., Жебета О.І.,  Москаленка А.М. та Савастру А.В.

Військові ЗСУ запропонували обміняти Южноукраїнських депутатів-зрадників на своїх полонених побратимів. Про це вони заявили у відео зверненні 13 грудня цього року.

Виконком Южноукраїнська звернувся до НАЕК «Енергоатом» з вимогою звільнити колаборантів з ПУ АЕС.

На місцях депутатів від забороненої партії ОПЗЖ в Южноукраїнській міській раді столи облиті кров’ю.. На столах також лежать дитячі іграшки та взуття.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]