Барометр Колишній телеведучий телеканалу «Інтер» підозрюється у держзраді

Колишній телеведучий телеканалу «Інтер» підозрюється у держзраді

Просмотров: 944
5 августа 2022, 11:43

Слідчі ГУ СБУ в Києві та Київській області підозрюють уродженця Житомира Юрія Кота у державній зраді в умовах війни. Підозру оприлюднив Офіс Генпрокурора.

Як сказано у тексті, Юрій Кот, 1976 р.н., з 2007 по 2014 роки неодноразово відвідував РФ, працюючи у цей час на українських телерадіоканалах АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та ПрАТ «Телеканал «Інтер» здобув медійну відомість, яку в подальшому використовував у власних цілях для шкоди інформаційній безпеці України, діючи в інтересах країни-агресора.

Взимку 2013-2914 рр. під час Революції Гідності Кот був ведучим на київському Антимайдані, у 2014 році переїхав на постійне місце проживання до РФ. Там почав працювати в державному російському пропагандистському інформаційному агентстві «Росія сьогодні» та російському інформаційному агентстві «News Front». Займався інформаційним викривленням подій на Євромайдані, підбурював до міжетнічних конфліктів, розпалював сепаратистські настрої серед населення окремих регіонів України, провокував національні зіткнення, формував хибний образ частини українського населення як «націонал-фашистів».

Встановлено, що Кот підтримує керівництво РФ щодо початку військових дій в Україні. У своїх виступах на відеозаписах у Інтернеті, ЗМІ, месенджерах підтримує політику РФ та має проросійські погляди. Фіксується підтримка Котом діяльності «ЛНР/ДНР».

У своєму «Telegram»-каналі «Юрий Кот  Быть добру!» висвітлює викривлену інформацію щодо історичних та політичних фактів проросійського спрямування. Наприклад, 11 квітня 2022 року він опублікував текст: «Украинцы в России должны прийти к необходимости осознания своей русскости и тотального отказа от украинства. Украинство  зло, существующее исключительно как паразитарное идеологическое образование в ментальном сознании русского человека». Днем раніше, 10 квітня, у «Telegram»-каналі був опублікований інший допис: «Вот так переписывается история. Украинство – раковая опухоль на теле русского народа, сожравшая здоровый организм малороссов, сегодня называет себя исконным народом… Украинство должно быть полностью уничтожено, вместе с их героями от Мазепы и Шевченко до Бандеры. И самое важное  ведь они реально сатанисты…».

У  грудні 2013 року ЗМІ писали, що Кота побили ввечері біля власного будинку, тоді він був ведучим концерту на антимайдані  мітингу від Партії регіонів в підтримку президента та уряду.

Державна зрада в умовах воєнного стану карається ув’язненням на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]