Барометр Зеленський різко розкритикував Amnesty International

Зеленський різко розкритикував Amnesty International

Просмотров: 303
5 августа 2022, 07:07

Останній звіт правозахисної організації Amnesty International про війну Росії проти України намагається перекласти відповідальність за військові злочини з агресора на жертву.

Зеленський різко розкритикував Amnesty International

Про це сказав у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

За його словами, за сьогоднішнім обстрілом Торецька та тисячами інших злочинів російських терористів Україна не бачить своєчасних та чітких звітів деяких міжнародних організацій.

«Ми побачили зовсім інший звіт від Amnesty International, який намагається амністувати країну-терориста і перекласти відповідальність з агресора на жертву. Немає і не може навіть бути гіпотетично жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим. Агресія проти нашої держави нічим не спровокована, загарбницька та терористична. І якщо хтось робить звіт, в якому агресор та жертва в чомусь однакові, якщо аналізуються якісь дані про жертву, а дії агресора ігноруються, то з цим не можна миритися», — зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що російські війська неодноразово свідомо били по чергах за водою, евакуаційними автобусами, зупинками громадського транспорту. Агресор також не зупинявся перед ударами по меморіалах жертвам Голокосту, цвинтарями, табором з полоненими в Оленівці.

«І звітів про це чомусь немає. Ось така аморальна вибірковість. Кожен, хто амністує Росію та створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів виправдані чи зрозумілі, не може не усвідомлювати, що це допомагає терористам. А якщо є такі маніпулятивні звіти, то й відповідальність за загибель людей поділяєте із ними», — додав президент.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]