barometr Українці можуть отримати по 2500 гривень міжнародної допомоги

Українці можуть отримати по 2500 гривень міжнародної допомоги

Просмотров: 1312
27 Липня 2022, 06:17

Заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко повідомив, що понад 76 тисяч українців отримають грошову допомогу від Червоного Хреста.

Українці можуть отримати по 2500 гривень міжнародної допомоги

Про це  йдеться  на сторінці Мінсоцполітики у Фейсбуку.

Так, Мінсоцполітики передало Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні реєстр із 62702 заявами на виплату грошової допомоги від організації.

Як зазначається, переданий реєстр на виплати формувався на основі заяв, поданих через соціальну платформу. Зокрема, до нього потрапили малозабезпечені сім’ї, особи з інвалідністю другої групи, зареєстровані у визначених міжнародною організацією територіях (Луганська, Донецька, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська та Запорізька областях), а також люди, які подали заявку через платформу єДопомога, не мають жодної соціальної категорії та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях

За даними Мінсоцполітики, загалом 62 702 сім’ї, які складаються з 76 272 осіб, отримають виплати розміром 2500 грн на кожного члена сім’ї.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]