Міноборони РФ розповсюджує черговий фейк про українських захисників. Нібито ЗСУ “одягаються у російську форму” і “мародерствують”.
Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.
Так, у російському Міністерстві оборони заявили, що нібито “у Слов’янську київським режимом підготовлено провокацію з метою дискредитації ЗС РФ. Для її реалізації військові ЗСУ, переодягнені у російську форму, демонстративно грабували будинки та застосовували фізичне насильство щодо мирних жителів, здійснюючи фото- та відеозйомку “актів мародерства”, нібито вчинених російськими військами”.
Крім того, кремлівські ЗМІ поширили інформацію про нібито про ” підготовку в Миколаєві зачистки “неблагонадійних” громадян пов’язаних з РФ… і нібито для цього “СБУ планує провести рейди та відправку до фільтраційних таборів”. До міста вже прибуло посилення з Києва та західних областей України”.
Також російські медіа заявили, що самопроголошений “президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів про долю САУ CAESAR, яку українські військові продали російським військам і які опинилися в Уралвагонзаводі, чим викликав істерику французьких ЗМІ та офіцерської ланки французької армії”.
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".