Опубликован список членов территориальной избирательной комиссии в Южноукраинске
Опубликован список членов территориальной избирательной комиссии в Южноукраинске
Просмотров: 6
8 сентября 2015, 09:47
Загрузка...

Вчера, 6 сентября, на своем заседании ЦИК сформировала состав 640 областных, районных (кроме районов в Автономной Республике Крым), городских (городов областного значения и города Киева), районных в городе Киеве избирательных комиссий, осуществляющих подготовку и проведение местных выборов 25 октября 2015 года.

А вчера, 7 сентября, на официальном сайте опубликовала часть дополнений к Постановлению №230, в частности – списки территориальных избирательных комиссий в Николаевской области, передают Новости Южноукраинска.

На грядущих выборах Южноукраинская городская избирательная комиссия Николаевской области представлена следующим списком:

Голова комісії – Солодкий Анатолій Михайлович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Заступник голови комісії – Бондар Людмила Юхимівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава».

Секретар комісії – Тофан Альона Ігорівна, 1991 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Члени комісії:

Аліференко Наталя Геннадіївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Вовк Наталя Володимирівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;

Головченко Михайло Дмитрович, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»;

Демчук Тетяна Федорівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;

Захаров Дмитро Миколайович, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Зоріна Ірина Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Карлова Галина Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;

Кузьміченко Олена Анатоліївна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наш край»;

Леонова Тетяна Тимофіївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;

Письмак Ольга Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»;

Поперечна Крістіна Костянтинівна, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»;

Ребрик Галина Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;

Рогожан Катерина Олександрівна, 1994 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

Смільська Ольга Романівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Соболєва Анастасія Леонідівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

Далее красота и здоровье: Кетогенная диета - революционный способ похудения!

Загрузка...
© 2013-2019 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2019 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]