Барометр В Николаеве водитель маршрутки отказался пустить в салон волонтера с ребенком и инвалидной коляской

В Николаеве водитель маршрутки отказался пустить в салон волонтера с ребенком и инвалидной коляской

Просмотров: 385
24 Січня 2022, 10:41

В Николаеве водитель маршрутки со словами «а как я людей буду запускать?» отказался пустить в салон волонтера Марину Назарову, которая с ребенком везла инвалидную коляску одной из подопечных.

В Николаеве водитель маршрутки отказался пустить в салон волонтера с ребенком и инвалидной коляской

Об этом в социальной сети «Фейсбук» сообщила также известный николаевский волонтер Мила Юрченко.

По ее словам, инцидент произошел вечером в воскресенье, 23 января, в Корабельном районе.
Водитель маршрутки № 1 не захотел пустить в салон пассажирку со сложенной инвалидной коляской.

«Хочу познайомити вас зі зворотньою стороною милосердя або з якими проблемами зустрічаються волонтери …

Сьогодні потрібно було доставити інвалідний візок нашій підопічній. Ми не маємо власного транспорту, не маємо крил за спиною та німбу над головою. Ми не маємо пільг та привілеїв, не їздемо безкоштовно, а сплачуємо за проїзд!

Зазвичай ми користуємось громадським транспортом, так як за свою роботу гроші не отримуємо, а всі розходи, в тому числі і транспортні, лягають на наші плечі, і таксі не завжди по кишені.

…Приблизно о 18 години вечора на зупинці “Арка”, Корабельний р-н, водій маршрутки № 1 відмовив пасажирці з дитиною, яка попросила відчинити задні двері , щоб занести інвалідний візок. На прохання волонтерки (Marina Nazarova) відчинити задні двері, водій запитав куди їхати і не закриваючи передні двері рушив з зупинки зі словами “як я буду людей запускати”?… Тобто ця пасажирка не людина? Візок складний і на фото можна побачити, що багато місця він не займає, але! Якби це була людина з інвалідністю на візку, то страшно навіть подумати …», – написала Мила.

В то же время она поблагодарила водителя другой маршрутки, который взял пассажиров.

«Дякувати водієві маршрутки № 52 #BE7663AA , який під’їхав через деякий час, був дуже чемним та вічливим, відчинив задні двері та взяв пасажирів. Чому така різниця в людяності і така зневага до людей? Мені дуже хочеться подивитись в очі того водія, який, вибачте, повів себе як БИДЛО! Так, саме як бидло, бо маршрутка була порожньою і далі він поїхав з відчиненими дверима, наче дражнився, а в слід йому дивилась жінка, яка в одній руці тримала візок, а іншою притискала до себе свою дитину, яка тремтіла від холоду…

P.S. Маю надію, що таким людям, як цей водій, ніколи не прийдеться звертатись по допомогу для своїх близьких…», – подытожила волонтер.

В Николаеве водитель маршрутки отказался пустить в салон волонтера с ребенком и инвалидной коляской

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]