Барометр Руководство Вознесенского района убедилось в безопасности ЮУ АЭС

Руководство Вознесенского района убедилось в безопасности ЮУ АЭС

Просмотров: 530
6 октября 2021, 14:22

З діяльністю Южно-Українського енергокомплексу 1 жовтня ознайомилися працівники апарату та структурних підрозділів Вознесенської районної державної адміністрації і районної ради.

Поточний стан і перспективи підприємства в розмові за круглим столом представляли керівники та провідні фахівці ВП ЮУАЕС.

Захід пройшов з врахуванням усіх протиепідемічних застережень, 26 із 30 гостей мали щеплення від COVID-19.

Зустрічі зі спеціалістами передували відвідини повномасштабних тренажерів навчально-тренувального центру АЕС, де підтримує кваліфікацію та проходить практичні тренування оперативний персонал щитів керування атомних енергоблоків.

Побувала делегація й на будівельному майданчику бризкальних басейнів, призначених для зняття літніх обмежень потужності АЕС. У інформаційному центрі підприємства гостям представили макети основного обладнання АЕС, а з оглядового майданчика на скелі Пугач вони оглянули Ташлицьку ГАЕС.

— «Головна мета сьогоднішнього заходу – поінформувати вас про безпечність об’єктів нашого енергокомплексу», — наголосив, відкриваючи зустріч за круглим столом, генеральний директор ВП ЮУАЕС Ігор Полович.

Він представив землякам історію, сьогоднішню ситуацію та перспективи енергокомплексу, що об’єднує в своєму складі атомну та гідро- генерації. У процесі діалогу йшлося про роботу підприємства в умовах пандемії, захист персоналу, довгострокову експлуатацію діючих та плани спорудження нових енергоблоків. Окремо торкнулися вирішення соціальних питань регіону, так як після адміністративної реформи місто-супутник ЮУАЕС увійшло до складу Вознесенського району.

— «Я не вперше на Южно-Українській АЕС, і маю сказати, що я є прихильником атомної енергетики. На жаль, ще багато людей, зокрема й нашого Вознесенського району, вважають, що АЕС – це небезпечно. Хоч я переконаний, що атомна енергетика більш безпечна в порівнянні з іншими генераціями», — зазначив після закінченнязустрічі голова Вознесенської районної ради Спартак Гукасян.

— «Сьогодні тут присутні керівники управлінь і відділів Вознесенської РДА. Чому саме вони? Бо йде спілкування з людьми і ми маємо доносити їм правдиву інформацію. Один з ключових акцентів проєкту «Туристична Вознесенщина» відводиться саме Южно-Українській АЕС. Будемо обговорювати, співпрацювати, щоб якомога більше людей переконалися в надійності та безпечності цього підприємства», — підтримавочільника райради голова Вознесенської райдержадміністрації Сергій Шурабура.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]