Барометр Южноукраинские танцоры из клуба «Вдохновение» стали призёрами Чемпионата Украины

Просмотров: 966
24 Червня 2021, 16:21

На Чемпіонаті України з танцювального спорту в м.Київ спортсмени з клубу «Натхнення» (керівник Людмила Самчинська) показали дуже високі результати. За неофіційним медальним заліком Кубків та чемпіонату, клуб посів друге місце.

Про це стало відомо зі сторінки у Facebook.

РЕЗУЛЬТАТИ:

• Савченко Олександр та Тюхтя Дар’я – фіналісти в категорії «Дорослі» латиноамериканська програма;
  • Чорній Дмитро та Лозінська Валерія – бронзові призери в категорії «Молодь» європейська, срібні призери в категорії 10 танців та срібні призери в категорії «Молодь до 21 року» європейська програма;
  • Чумак Микита та Самчинська Марія – бронзові призери в категорії «Молодь» 10 танців, фіналісти в категорії «Молодь» європейська програма, та фіналісти «Молодь до 21 року» європейська програма;
  • Чумак Єгор та Пелюх Соломія – бронзові призери в категорї «Юніори 1» 10 танців та фіналісти з європейської програми;
  • Левицький Михайло та Угляр Калерія – бронзові призери в категорії «Ювенали 2» з 8 танців та фіналісти з європейської та латиноамериканської програми;
  • Ротар Давід та Козоріз Зоя – фіналісти в категорії «Ювенали 2» з 8 танців та фіналісти з європейської програми ;
  • Бєлєй Михайло та Шабатура Аріна – фіналісти в категорії «Ювенали 1» з європейської програми.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.