Барометр На Южно-Украинской АЭС новый и.о. гендиректора
На Южно-Украинской АЭС новый и.о. гендиректора
Просмотров: 6485
14 июня 2021, 15:09

В понеділок, 14 червня 2021 року т. в. о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін з робочим візитом відвідав Южно-Українську атомну електростанцію і провів робочу нараду з її керівництвом, під час якої обговорювався поточний стан справ.

Керівник Енергоатома представив колективу нового т. в. о. генерального директора ЮУАЕС – Ігоря Половича, котрий до цього обіймав посаду тимчасового виконувача обов’язків виконавчого директора з виробництва та ремонтів ДП «НАЕК «Енергоатом». 

Новому очільнику станції поставлено завдання забезпечити її стабільну й успішну роботу, завершити масштабні інвестиційні проєкти, які реалізовує НАЕК «Енергоатом» згідно зі стратегічними цілями Компанії та провести необхідні заходи задля подовження терміну експлуатації енергоблока №1 ЮУАЕС.  

45-річний Ігор Полович народився в місті Соснівка Львівської області. В Державному університеті «Львівська політехніка» здобув фах інженера-електрика електричних станцій, а після навчання прийшов працювати на Хмельницьку АЕС.

Там з 2000 року пройшов шлях від електрослюсаря з обслуговування та ремонту електрообладнання в електричному цеху до заступника начальника цього цеху, а з 2015-го року обіймав різні посади у Виконавчій дирекції з виробництва «НАЕК «Енергоатом». 

У грудні 2020 року Ігоря Половича призначили т. в. о. виконавчого директора з виробництва та ремонтів Компанії.
Має відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України».

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".


© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]