Барометр Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради

Відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради

Просмотров: 120
26 Липня 2013, 19:25

25 липня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 39 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.

В засіданні взяли участь 30 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, керівники виконавчих органів державної влади, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.

На початку сесії міський голова та депутати міської ради привітали з ювілеєм депутата міської ради Лідію Уманець.

Депутати затвердили порядок денний у кількості 20 питань. Заслухали звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за І півріччя 2013 року та звіт постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та залучення інвестицій.

Міська рада затвердила Статут територіальної громади міста Южноукраїнська в новій редакції, Положення про постійні комісії Южноукраїнської міської ради VI скликання в новій редакції, Порядок підготовки проектів регуляторних актів, прийняття, відстеження результативності та перегляду регуляторних актів Южноукраїнської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови, а також передавальний акт від комунального підприємства «Архітектурно-проектувальне бюро» до комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації міста Южноукраїнська».

Внесено зміни та доповнення до Положення про надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська та до Типового договору оренди майна, до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Южноукраїнська на 2010-2014 роки.
Прийнято рішення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та рішення з питань врегулювання земельних відносин в місті.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]