Барометр На Южно-Украинскую АЭС пришло молодое пополнение

На Южно-Украинскую АЭС пришло молодое пополнение

Просмотров: 1886
12 Березня 2021, 11:46

На Южно-Українській АЕС відбулося чергове засідання комісії з професійного відбору.

На нього запросили 9 молодих фахівців, які щойно завершили навчання у профільних закладах вищої освіти. Вже незабаром колишні студенти займуть зарезервовані для них робочі місця.

До цієї мети хлопці та дівчата йшли з моменту укладання тристоронніх договорів між АЕС, студентом та закладом вищої освіти (ЗВО). Саме тоді вони зробили усвідомлений вибір на користь атомної енергетики. Молодь зазначає, що під час навчання за спиною відчували постійну турботу і підтримку.

– «Це дуже добре, коли є договір. Ти впевнений, що після закінчення навчання тебе візьмуть на роботу. У тебе є визначений шлях, яким ти будеш йти вперед», – ділиться випускник Одеського національного політехнічного університету Михайло Бочаров. Ще один випускник цього ж ЗВО Віталій Душок додає: «Тристороння угода допомагає не лише у працевлаштуванні. Набагато простіше навчатися, коли в тебе є фінансова підтримка. За результатами навчання НАЕК «Енергоатом» виплачує додаткову стипендію і тобі не треба шукати підробіток, аби полегшити фінансове навантаження, яке лягає на плечі батьків».

Окрім гарантованого працевлаштування та стипендії, студенти, які навчаються за тристороннім договорами, мають можливість проходити практику на атомній станції. Багато з них саме в цей час визначаються з подальшим напрямком роботи і підрозділом, у якому б хотіли працювати. З цим рішенням молоді люди постають перед членами комісії з професійного відбору після закінчення навчання в університеті.

Очолює комісію генеральний директор Южно-Української АЕС, а до її складу входять заступники керівника підприємства та головного інженера, представники кадрової служби, начальники підрозділів, куди працевлаштовується випускник. Метою досвідчених фахівців є не просто затвердження кандидатури, а й визначення максимальної відповідності молодого працівника майбутній посаді. Також враховують спеціальність, середній бал диплому, результати співбесіди в цеху.

Серед нинішніх потенційних працівників Южно-Української АЕС восьмеро – випускники Одеського національного політехнічного університету і одна панянка, що закінчила Харківський політехнічний інститут. Вони – спеціалісти з хімічних технологій, атомної енергетики, метрології. Окрім цих молодих фахівців, за тристоронніми договорами нині навчаються ще 43 студенти. Нині кадри для ЮУ АЕС готують у Одеській, Київській та Львівській політехніках, університеті Шевченка, Вінницькому технічному та Українському державному хіміко-технологічному університетах.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]