barometr На Южно-Украинской АЭС состоялась отчетная конференция трудового коллектива «Энергоатом»

На Южно-Украинской АЭС состоялась отчетная конференция трудового коллектива «Энергоатом»

Просмотров: 592
23 Лютого 2021, 09:28

В минулу п’ятницю, 19 лютого, 20 делегатів від ВП ЮУАЕС взяли участь у  конференції трудового колективу ДП НАЕК «Енергоатом» та звітній профспілковій.

Цього разу вони проходили в онлайн-форматі. Представники всіх відокремлених підрозділів компанії заслухали звіти т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна і голови профспілкового комітету Олексія Лича, затвердили їх та визнали колективний договір у 2020 році в основному виконаним.

 Дію існуючого колективного договору одноголосно вирішили  продовжити на 2021-2022 роки.

Роботодавцю та профспілковому комітету ДП НАЕК «Енергоатом» доручили у 2021 році продовжити діяльність щодо закріплення кваліфікованого персоналу, підвищення престижності роботи на атомних станціях, забезпечення безпечної експлуатації атомних блоків України.

Першочерговим завданням для роботодавця та профспілкового комітету на 2021 рік  визначили фінансування витрат на соціальний розвиток ДП «НАЕК «Енергоатом»  у повному обсязі.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]