Барометр Звірка годинників для ЗМІ від губернатора

Звірка годинників для ЗМІ від губернатора

Просмотров: 101
16 Липня 2013, 12:36

Звіркою годинників назвав Микола Круглов традиційну зустріч керівників засобів масової інформації державного і комунального підпорядкування та їх кураторів від місцевої влади.

Вона відбулася 11 липня у сесійній залі обласної ради. Про те, в якому стані нині перебувають наші ЗМІ, де потрібна допомога і яка саме, журналісти говорили з губернатором Миколаївщини. 

Основними того дня були три питання: реформування комунальних видань, впровадження цифрового мовлення на території області та відновлення мережі проводового радіо. Щодо першого думками ділилася редактор Новобузької районної газети «Вперед». Видання до реформи готове, зазначила вона, однак є деякі побоювання. Про них домовились поговорити у вересні. Голова обласної адміністрації підтримав пропозицію медійників регіону про зустріч за круглим столом з народними депутатами України від Миколаївщини.

Серед інших учасником круглого столу стане Микола Жук. Народний обранець також був на зустрічі і розповів присутнім про результати роботи Верховної Ради упродовж останньої сесії та зупинився, зокрема, на реалізації соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України». Про це говорив і Микола Круглов. Все більше в області встановлюється дитячих майданчиків, працюють над тим, аби створити належні умови для дітей з обмеженими фізичними можливостями. 

Наостанок аналізували стан фінансової підтримки засобів масової інформації владою на місцях. Адже, як зазначив губернатор, ЗМІ та влада мають працювати разом, повідомляє газета “Контакт”.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]