Барометр Водитель АТП ЮУ АЭС вывел из огня семью пенсионеров

Водитель АТП ЮУ АЭС вывел из огня семью пенсионеров

Просмотров: 6892
21 января 2021, 19:12

Водій автотранспортного господарства(АТГ) Южно-Української АЕС Олександр Костюк під час пожежі допоміг врятувати з вогню літнє подружжя — Любов та Володимира Тригубів, які мешкають в смт Костянтинівка, що поряд з містом-супутником ЮУАЕС (входить до Южноукраїнської ОТГ).

Біда сталася 7 січня, на Різдво. Через коротке замикання зайнялося у прибудові до літньої кухні, де проживали бабуся з дідусем. Коли на допомогу поспішили сусіди полум’я вже вирувало.

До приїзду пожежників Олександр Костюк, який одним з перших кинувся на порятунок, вивів з вогню бабусю. А далі, вже разом з іншими сусідами та рідними погорільців винесли з полум’я прикутого до ліжка, неходячого дідуся.  

Згадуючи подію, Олександр більше хвалить сусідів та пожежників. Про свою участь розповідає мало та навіть буденно:

— «Бабуся стояла в дверному отворі. Не могла вийти. Виніс її  під руки. Сусіди кричать: ти гориш. Потушили мене. Потім забіг у хату рятувати діда. Уже внук  допоміг. Витягнули. От і все».

Більше про водія-рятівника можуть розповісти його колеги.

— «Це людина, яка завжди виручить. Справжній помічник, справжній товариш», — каже водій АТГ ЮУАЕС Роман Тяжкун.

— «Один з кращих наших працівників. Я не здивована його вчинком. Не можу уявити, щоб він пройшов повз чужу біду», — додає диспетчер АТГ Тетяна Добрінова.

— «Мені приємно, що у нас працюють такі люди. Вважаю його героєм. А його вчинок – то правило нашого життя, нашого підприємства. Ми завжди готові прийти на допомогу: нашим колишнім працівникам, беручи участь у акції «Ветеран», діткам у скрутних життєвих обставинах, збираючи речі та гроші для центру дитячої реабілітації, військовим на передовій, ремонтуючи бойову техніку», — зазначаєначальник колони АТГ Павло Гавва.

Оцінили сміливість і безстрашність водія ЮУАЕС і рятувальники.

— «Свідомо піти без підготовки в осередок пожежі – це мужній вчинок.  Життя людей для нас найцінніше. Тому ми направимо на керівництво автотранспортного господарства атомної станції  лист з проханням щодо заохочення Олександра Костюка», —  повідомив заступник начальника загону з питань оперативного реагування та цивільного захисту 1-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Миколаївській області Євген Завалій.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]