Барометр Інформационный центр «Импульс» Южно-Украинской АЭС посетила консул Польши

Інформационный центр «Импульс» Южно-Украинской АЭС посетила консул Польши

Просмотров: 708
21 ноября 2020, 09:55

У інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Української АЕС 19 листопада побувала Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек.

Гостя зустрілася з генеральним директором Южно-Української АЕС Володимиром Лісніченком та ознайомилася з роботою Южно-Українського енергокомплексу.

Членам польської делегації, до складу якої також увійшли представники місцевого товариства «Полонія» та настоятель южноукраїнського храму Святого Антонія з Падуї, розповіли про історію, унікальність та майбутнє енергокомплесу.

Торкнулися теми спорудження бризкальних басейнів, які нині є одним з найбільших інвестиційних проєктів Миколаївщини.

Господарі радо відповіли на запитання гостей. Останні виявили щиру зацікавленість атомною галуззю, адже у Польщі заявили про зведення першої в країні АЕС  до 2033 року.

Обмеження у часі та карантинні умови дали гостям не повне уявлення про роботу Южно-Українського енергокомплексу. Однак, пані консул висловила бажання повернутися на підприємство ще раз, вже за більш сприятливих умов.

— «Цей візит залишив по собі дуже гарні враження. Я вдячна за можливість почути таку пізнавальну розповідь і за приємну зустріч. Я ніколи раніше не була на такому підприємстві, як Южно-Українська АЕС, тому мені було дуже цікаво і я напевне, за можливості, повернуся сюди знову», — зазначила Катажина Солек.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]