Барометр Співробітники ДАІ проводять профілактичні заходи

Співробітники ДАІ проводять профілактичні заходи

Просмотров: 101
21 Червня 2013, 13:41

Під час вихідних та святкових днів, починаючи з 21 червня, на території Миколаївської області, а саме на автомобільних дорогах державного значення, Державтоінспекцією проводяться профілактичні заходи з метою зниження рівня аварійності та припинення грубих порушень Правил дорожнього руху його учасниками, які безпосередньо призводять до дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками.

Державтоінспекція Миколаївської області звертається до водіїв з проханням бути обачними на дорогах, не порушувати Правила дорожнього руху.

Пам’ятайте, що основними причинами ДТП є: порушення правил маневрування та обгону, недотримання безпечної дистанції, перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть, виїзд на смугу зустрічного руху. Не дозволяйте собі сісти за кермо у стані сп’яніння. Пам’ятайте, що Ваша безпека та інших учасників дорожнього руху залежить лише від Вас. 

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]