Барометр С днём Рождения: Южноукраинск отмечает 45-ю годовщину

С днём Рождения: Южноукраинск отмечает 45-ю годовщину

Просмотров: 4011
23 Травня 2020, 12:50

Сегодня, 23 мая, город энергетиков Южноукраинск празднует 45-ю годовщину своего дня рождения.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал «Барометр».

В связи с тем, что в Украине действует режим карантина, под запретом оказались все массовые мероприятия, поэтому горожан поздравили творческие коллективы с помощью видео поздравлений.

День міста Южноукраїнська  – це можливість зізнатися в любові до міста, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємось ним.

Пригадати досягнення, здобутки, надбання, якими славиться наше місто. Місто Южноукраїнськ пишається талантами його мешканців.

З нагоди Дня міста Южноукраїнська артисти колективу Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля вітають кожного з нас.

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 30.04.2020 № 1864 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська» Григорашу Валерію Васильовичу.

Григораш Валерій Васильович – Заслужений працівник культури України, почесний громадянин міста Южноукраїнська вітає кожного з 45-річчям міста Южноукраїнска. 

Пісня «Южноукраїнський вальс» на вірші Юрія Узунова,, музика Валерій Григораш.

Музичне привітання до 45-річчя міста Южноукраїнська від артистки-вокалістки Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля Олени Додик.

Пісня «Вихід є» української співачки TARABAROVA.

Музичне привітання з 45-річчям міста Южноукраїнска від Заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Южноукраїнська, керівника аматорського вокального колективу Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля Григораша Валерія Васильовича. 

Пісня «Рідне місто моє» у виконанні Валерія Григораша.

Редакция “Барометра” присоединяется к тёплым словам выступающих и желает родному городу процветания, мира и благополучия!

С днём Рождения, любимый город!

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]