Барометр На Южно-Украинской АЭС принимают меры по охране труда в условиях пандемии
На Южно-Украинской АЭС принимают меры по охране труда в условиях пандемии
Просмотров: 1970
5 мая 2020, 21:48

У ВП ЮУАЕС впроваджується низка заходів, спрямованих на привернення уваги персоналу до дотримання правил охорони праці, особливо в умовах карантину.

До Всесвітнього дня охорони праці серед працівників каскаду ГЕС-ГАЕС, енергоремонтного підрозділу, електроцеху та цеху теплової автоматики і вимірювань ЮУАЕС проведено конкурс на знання та дотримання норм і правил особистої гігієни в період розповсюдження COVID-19. Проходив захід дистанційно, з використанням електронної мережі підприємства.

У дистанційному форматі планується провести конкурси на краще робоче місце та кращу бригаду. Тематику оформлення інформаційних куточків з охорони праці теж орієнтовано на  боротьбу з поширенням COVID-19.

Відтепер під час щоденних обходів обладнання і робочих місць інспектори відділу охорони праці та керівники підрозділів крім того, що  перевіряють дотримання персоналом правил техніки безпеки, нарядної системи, застосування засобів захисту, звертають увагу і на аспекти гігієни.

Олександр Ткаченко, заступник начальника відділу охорони праці ЮУАЕС:

— «Окрему увагу звертаємо на те, щоб люди були забезпечені засобами для миття рук, дезрозчинами для обробки робочих столів, комп’ютерів, телефонів. Перевіряємо застосування захисних масок. На жаль, інколи спостерігаємо нехтування цими правилами, особливо з боку працівників підрядних організацій. Вживаємо заходів. Фіксуємо порушення та направляємо листи керівникам цих організацій».

Адміністрацією Южно-Українського енергокомплексу на засоби захисту персоналу в умовах пандемії додатково виділено 5 мільйонів гривень. Дефіцит захисних масок і респіраторів у постачальників компенсували виготовленими власноруч.

Працівниці цеху дезактивації та швачки Палацу культури ВП ЮУАЕС щодня відшивають приблизно 300 штук. У вільному доступі в місцях масового проходження людей встановлені ємності з дезрозчином. Регулярно дезінфікується і робочий транспорт.

Дотримуючись позиції збереження здоров’я персоналу, значну частину працівників АЕС переведено на дистанційну форму роботи. Критично важливих для безпеки АЕС фахівців з управління енергоблоками ізольовано.

Працівники підрядних організацій перед тим, як отримати перепустки і стати до роботи, мають пройти додатковий медичний огляд і анкетування.

*День охорони праці  в Україні та в усьому світі відзначили 28 квітня. «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя» — таке гасло проголосила міжнародна організація праці з огляду на виклики, які постали перед людством через поширення коронавірусу.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".


© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]