» В Южноукраїнську ловили нелегалів таксистів
В Южноукраїнську ловили нелегалів таксистів
Просмотров: 38
8 июня 2013, 14:32

На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення з урахування перевезень громадян на таксі в місті Южноукраїнську 30.05.2013 спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області Державної податкової служби, Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Южноукраїнського міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області та управління Укртрансінспекції у Миколаївській області здійснено рейдову перевірку щодо виявлення та припинення діяльності нелегальних автомобільних перевізників, повідомляє офіційний сайт Южноукраїнська.

Перевірено 9 осіб, які надають послуги з перевезень на таксі. Виявлено 2 порушення. Складено 2 адміністративних протоколи Державною службою по боротьбі з економічними злочинами Южноукраїнського міського ГОВД та 2 акти управлінням Укртрансінспекції у Миколаївській області. 

Робота в даному напрямку буде продовжуватися і в подальшому для забезпечення якості перевезення і безпеки пасажирів, тому всім особам, які надають послуги таксі рекомендуємо отримати ліцензію для здійснення перевезення пасажирів, автомобільним транспортом. 
Легальна зайнятість – це крок до стабільного доходу в майбутньому та впевненість у завтрашньому дні. 

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".


© 2013-2020 информационный сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукция сайта "Барометр" является его собственностью.

Публикация и использование материалов разрешено только при наличии активной гиперссылки на источник.

Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственность за авторские материалы.

© 2013-2020 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]