Барометр В Южноукраїнську ловили нелегалів таксистів

В Южноукраїнську ловили нелегалів таксистів

Просмотров: 113
8 Червня 2013, 14:32

На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення з урахування перевезень громадян на таксі в місті Южноукраїнську 30.05.2013 спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області Державної податкової служби, Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Южноукраїнського міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області та управління Укртрансінспекції у Миколаївській області здійснено рейдову перевірку щодо виявлення та припинення діяльності нелегальних автомобільних перевізників, повідомляє офіційний сайт Южноукраїнська.

Перевірено 9 осіб, які надають послуги з перевезень на таксі. Виявлено 2 порушення. Складено 2 адміністративних протоколи Державною службою по боротьбі з економічними злочинами Южноукраїнського міського ГОВД та 2 акти управлінням Укртрансінспекції у Миколаївській області. 

Робота в даному напрямку буде продовжуватися і в подальшому для забезпечення якості перевезення і безпеки пасажирів, тому всім особам, які надають послуги таксі рекомендуємо отримати ліцензію для здійснення перевезення пасажирів, автомобільним транспортом. 
Легальна зайнятість – це крок до стабільного доходу в майбутньому та впевненість у завтрашньому дні. 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]