Барометр Южноукраїнські рятівники провели тренування на міському пляжі

Южноукраїнські рятівники провели тренування на міському пляжі

Просмотров: 83
3 Липня 2014, 14:20

На міському пляжі були проведені спільні тренування матросів-рятувальників рятувальної станції та особового складу державних пожежно-рятувальних частин міста з відпрацювання рятувальних та інших невідкладних робіт при виникненні надзвичайних подій та ситуацій на водних об’єктах міста в літній період 2014 року.

Повідомляє сайт Южноукраїнська.

До тренування також залучались співробітники управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради, бригада невідкладної медичної допомоги Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарної частини №2» та викладачі курсів цивільного захисту міста Южноукраїнська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області.

В ході проведення заходів було продемонстровано матеріально-технічну базу рятувальної станції міського пляжу та обладнання аварійно-рятувального автомобіля Камаз-АСА-20, відпрацьовано надання допомоги потерпілому на воді з використанням рятувального човна станції та човна з АСА-20, надання першої медичної допомоги потерпілому (проведення штучного дихання та непрямого масажу серця).

По завершенню тренувань керівники – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Колесников І.К., начальник 1-го Державного пожежно-рятувального загону Драгоміров А.В. та начальник міських курсів цивільного захисту Горбенко О.С. підвели підсумки та дали загальну оцінку діям особового складу.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]