Барометр Польський Белхатув та Южноукраїнськ підписали угоду про співробітництво

Польський Белхатув та Южноукраїнськ підписали угоду про співробітництво

Просмотров: 61
2 Липня 2014, 10:23

28-30 червня відбулася робоча поїздка міського голови Євгена Квасневського до міста Белхатув (Польща), в ході якої підписана угода про партнерське співробітництво між містами Белхатув та Южноукраїнськ, повідомляє сайт Южноукраїнська.

Метою підписання угоди є налагодження та закріплення дружніх зв’язків між громадами міст-партнерів, створення умов для обміну знаннями та досвідом в різних сферах.

Угодою передбачається співпраця у сферах розвитку економіки і промисловості, освіти, культури і спорту, туризму та відпочинку, соціального забезпечення та охорони здоров’я, інших сфер життєдіяльності, спільних для обох міст.

Белхатув – місто в центральній Польщі. Розташоване на березі річки Раківка, площа – 34,64 км², з населенням чисельністю понад 60 тисяч осіб. Засноване у XIV столітті і належить до адміністративного центру Белхатовського повіту Лодзького воєводства. 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]