Барометр 12 апреля состоится генеральная уборка скал и берега Южного Буга

12 апреля состоится генеральная уборка скал и берега Южного Буга

Просмотров: 1493
24 Березня 2014, 11:36

В рамках ежегодной акции “Зробимо Україну чистою!” 12 апреля по всей Украине состоится масштабная уборка.

Южноукраинск также принимает участие в этой инициативе. Организаторы акции обратились ко всем неравнодушным жителям с просьбой очистить от мусора скалы и прибережную зону Южного Буга.

Шановні жителі Южноукраїнська!

12 квітня 2014 року, в День космонавтики, в нашому місті буде проводитись міжнародна Всеукраїнська соціально-екологічна ініціатива «Зробимо Україну чистою!» Дана акція буде проводитись в рамках міжнародного загальноосвітнього руху «Let`s do it, world», що поєднує 8,5 мільйоноів людей у 108 країнах світу.

Ініціатива має на меті сприяти вихованню у дітей та дорослих бережного ставлення до природи, любові та поваги до рідного краю. Це четверта за ліком акція в Україні. З кожним роком кількість учасників збільшується, у минулому році до ініціативи долучилися понад 140 тис. волонтерів, на 2014 рік планується залучити близько 250 тис. у 1000 населених пунктах.

Прибирання буде проводитись вздовж берега річки Південний Буг. Для участі в акції потрібно лише бажання зробити свій край чистим та ваша фізична присутність. По закінченню акції дружнє чаєпиття, музичний концерт, фаєр-шоу, майстер-класи та інші культурно-масові заходи.

Контакти: 
http://vk.com/letsdoit_yuzhnoukrainsk – сторінка в VK;
http://vk.com/r.sherstnyov – координатор у Южноукраїнську

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]