Барометр Відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради

Просмотров: 90
16 Січня 2014, 14:48

15 січня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грабовенко Л.О.

У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації, повідомляє офіційний сайт Южноукраїнська.

До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 23 основних питання та 2 додаткових питання.

Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами 25 рішень. Основними є такі питання:

«Про визначення управління по ремонту та обслуговуванню об’єктів соцкультпобуту відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків, які знаходяться на балансі відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

«Про затвердження акта приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська частини житлового будинку, розташованого по вулиці Набережна Енергетиків, 45, від відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

«Про врегулювання питання щодо надання послуг населенню із централізованого опалення, централізованого гарячого та холодного водопостачання та централізованого водовідведення у багатоквартирних житлових будинках міста».

«Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час за підприємствами, установами і організаціями міста Южноукраїнська та рекомендації щодо його покращення».

«Про стан мобілізаційної готовності автотранспорту міста Южноукраїнська», «Про організацію тимчасової зайнятості учнівської молоді на період літніх канікул 2014 року».

«Про організацію харчування окремих категорій громадян та надання їм адресної допомоги в натуральному вигляді у 2014 році».

«Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на придбання обладнання, м’якого інвентарю та проведення поточного ремонту палати для осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, відповідно до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки».

«Про встановлення меморіальної дошки».

«Про затвердження структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, які надаються населенню міста Южноукраїнська комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційне об’єднання» та дочірнім підприємством «Абонентський відділ» комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство». 

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]