Вранці 18 серпня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по центральній частині Печеніг, де розташовані кафе, пошта та магазини, а довкола — житлові будинки.

За даними Харківської обласної прокуратури, ворог застосував дві малогабаритні крилаті ракети “Бандероль”.
«Загиблі — покупці, продавці, люди, які рухалися поблизу. “Бандеролі” у нас не вперше” – повідомив керівник громади Олександр Гусаров.
Станом на 11:10 глава ОВА Олег Синегубов уточнив, що загинуло десять осіб, кількість поранених зросла до 17. Для встановлення особистостей загиблих знадобиться ДНК-експертиза. Розбір завалів триває, дані жертви можуть оновлюватися.
В результаті атаки пошкоджено 10 приватних будинків, кафе, пошта, магазин і не менше семи автомобілів. На місці працюють екстрені служби, ліквідують наслідки удару.
Президент України Володимир Зеленський різко відреагував на трагедію.
«Станом на даний момент відомо про десятьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Багато поранено, їм надається вся необхідна медична допомога», – заявив він.
Глава держави наголосив, що Україна обов’язково відповість на цей удар і закликав міжнародних партнерів посилювати тиск на росію: «Важливо, щоб партнери доповнювали наші справедливі кінетичні відповіді своїми кроками щодо підтримки України».




Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".