У Південноукраїнську затримали чоловіка, підозрюваного у пограбуванні мобільних телефонів на 73 тисячі гривень.

Про це повідомляє поліція області.
За даними поліції, 34-річний місцевий житель замовив два смартфони у відділення доставки, забрав їх без оплати та втік.
Правоохоронці оперативно встановили його особу та затримали. Один телефон підозрюваний встиг продати, другий вилучили.
Йому повідомили про підозру в пограбуванні, скоєному в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.
Як повідомлялося раніше, поножовщина з братом екс-депутата в Миколаєві: одного свідка мобілізували, інших хочуть привести примусово.
Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".