Барометр В селі на Миколаївщині староста застрелив свою помічницю

В селі на Миколаївщині староста застрелив свою помічницю

Просмотров: 110
17 Березня 2026, 11:02

У Баштанському районі правоохоронці розслідують обставини жорстокого вбивства. Трагедія сталася в одному із сіл району безпосередньо в адміністративній будівлі місцевого самоврядування.

За попередніми даними поліції, конфлікт між посадовцями спалахнув прямо в приміщенні старостату. Під час суперечки староста села дістав мисливську рушницю та здійснив постріл у свою помічницю. Від отриманого вогнепального поранення жінка загинула на місці.

На місце події негайно прибули посилені групи поліції: слідчі обласного главку, експерти-криміналісти та оперативники карного розшуку.

Затримання: Чоловіка затримали у процесуальному порядку (ст. 208 КПК України).

Докази: Знаряддя вбивства — мисливську рушницю — поліцейські вилучили та направили на експертизу.

Наразі правоохоронці проводять комплекс першочергових слідчих дій, щоб встановити мотиви злочину та всі деталі того фатального дня.

Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2026 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2026 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]