Унаслідок російського авіаудару по Дружківці Донецької області 2 березня загинув 38-річний капітан поліції Олексій Кривенко.

Про це повідомили в поліції Донеччини у Facebook.
Олексій Кривенко був родом із Дружківки та працював в місті старшим дільничним офіцером поліції. Чоловік потрапив під удар військ РФ в понеділок, 2 березня, коли виконував службові обов’язки.
За даними поліції, Олексій Кривенко служив в структурі МВС понад 20 років, зокрема, в карному розшуку, секторі дізнання, а із серпня 2025 року — в підрозділі превенції. Капітан допомагав евакуювати цивільних із Дружківки та околиць, а також фіксував наслідки обстрілів РФ.
“Поліцейський віддано служив Україні, допомагав людям до останнього подиху. За порятунок рідного міста він заплатив найвищу ціну. Олексію було 38 років. У нього залишилась батьки, брат, дружина та двоє синів: старшому – 10 років, молодшому – лише 1 рік”, – повідомили в поліції Донеччини.
Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".