
Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, пише Рубрика.
Зазначається, що у місті Таганрог Ростовської області уражено Авіаремонтний завод “ТАНТК ім. Г.М. Берієва” та підприємство з виробництва БпЛА “Молнія” — “Атлант Аеро”. На території об’єктів зафіксовані численні вибухи та масштабні пожежі.
“Під час удару по заводу “ТАНТК ім. Г.М. Берієва” ймовірно уражено експериментальний літак А-60. Також дане підприємство здійснює ремонт і модернізацію літаків ДРЛВ А-50 та російських стратегічних бомбардувальників Ту-95МС”, — йдеться у повідомленні.
Окрім того, підрозділи Сили оборони України завдали ударів по нафтовому терміналу “Шесхаріс” у Новоросійську та нафтопереробному заводу “Туапсинський” у Краснодарському краї.
За попередньою інформацією, у Новоросійську уражено нафтові стендери (пристрої наливу та зливу нафти до танкерів) і пускова установка зі складу ЗРК С-400. Ступінь завданих збитків наразі уточнюється.
Читайте тільки найкраще Telegram-канал "Барометр".