Барометр «Співробітники податкової» вимагають гроші у підприємців у Миколаївській області

«Співробітники податкової» вимагають гроші у підприємців у Миколаївській області

Просмотров: 117
10 Липня 2025, 17:48

Мешканців Миколаївської області попереджають про телефонних шахраїв, які видають себе за працівників податкової.

Про це повідомляє ДПС у Миколаївській області.

Головне управління обласної податкової служби попереджає підприємців регіону про випадки телефонного шахрайства. Невстановлені особи нібито від імені керівництва податкової служби просять про надання фінансової допомоги, а саме перерахувати на відповідні рахунки кошти на вирішення «проблемних питань». Такий психологічний тиск на платників податків здійснюється з метою незаконного заволодіння грошима.

У ДПС наголошують: співробітники податкової діють виключно в рамках закону і не мають жодного відношення до таких дзвінків.

Шахраї використовують різні телефонні номери, банківські картки та реквізити.

Податкова просить громадян і бізнес не піддаватися на провокації, не переказувати гроші та негайно повідомляти про такі випадки: до поліції Миколаївської області – 102 або до відділу з питань запобігання та виявлення корупції ДПС за телефонами: (0512) 50-19-13, 50-19-10, 50-19-11, за електронною адресою: [email protected] або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Героїв Рятувальників, 6.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2025 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2025 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]