Барометр Завербовані діти на службі рф: Україну захлиснула хвиля терактів

Завербовані діти на службі рф: Україну захлиснула хвиля терактів

Просмотров: 810
4 Квітня 2025, 12:20

В Україні стрімко зростає кількість терактів, вчинених дітьми, яких завербували в Telegram.

Наразі лідером за кількістю таких терактів є Київська область. На Миколаївщині за час війни зафіксували два випадки

Понад 10 терактів вчинених дітьми нарахували в Одеській, Житомирській, Дніпропетровській та Харківській областях.

«Лідером за кількістю терактів є Київщина. Але зауважимо, що саме в цьому регіоні (Київ плюс область) мешкає найбільше людей. У середньому картина може не надто різнитися за регіонами. Зробити карту з кількістю терактів, скажімо, на 10 тисяч мешканців області неможливо, бо невідомо, скільки людей проживає сьогодні в прифронтових областях», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на початку повномасштабного вторгнення Росія активувала «сплячих» агентів, завербованих у попередні роки через особисті контакти, родинні зв’язки або шантаж. Також активно залучали представників проросійських організацій та криміналітет, із якими росіяни співпрацювали постійно.

Однак зараз ситуація змінилась. Зараз найчастіше завербовані шукають швидкого заробітку. Також російські агенти використовували шантаж, маніпуляції та внутрішні мотиви, щоб завербувати агентів, яких не шкода втратити чи обміняти.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2025 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2025 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]