Барометр Ворог на Запорізькому напрямку активізує штурмові дії, ситуація загострюється, – військові

Ворог на Запорізькому напрямку активізує штурмові дії, ситуація загострюється, – військові

Просмотров: 588
28 Березня 2025, 12:38

На Запорізькому напрямку російські загарбники активізували штурмові дії, посилюючи тиск на південні позиції України. Сили оборони повідомляють про загострення ситуації та збільшення кількості атак на ключових напрямках.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заяву речника сил оборони Півдня Владислав Волошин в ефірі телемарафону.

Запорізька область є важливим геополітичним регіоном для росії, що підтверджує її активні дії на цьому напрямку.

Владислав Волошин заявив, що ворог прагне зміцнити свої позиції в регіоні перед можливими переговорами щодо перемир’я чи припинення вогню.

“Росіяни хочуть отримати якнайбільше фори або якнайбільше просунутися далі у Запорізькій області. Якщо матимуть змогу, навіть вийти на адмінкордони”, – повідомив Волошин.

Він зазначив, що ситуація на півдні України, зокрема в Запорізькій області, стає дедалі більш напруженою через загострення бойових дій.

Російські війська, за словами Волошина, накопичили сили для проведення штурмових дій малими групами піхоти.

Ця тактика, яку росія використовує на інших напрямках, дає певний результат і в Запорізькій області, зокрема на Оріхівському та Гуляйпільському напрямках. За останні кілька днів, починаючи з весни, кількість таких атак значно зросла.

Ситуація на фронті

Як повідомлялось, на всіх напрямках фронту протягом минулої доби відбулося 209 бойових зіткнень:

На Гуляйпільському напрямку наші оборонці зупинили дев’ять атак у районах населених пунктів Привільне, Новосілка та в бік Вільного Поля.
На Оріхівському напрямку окупаційні війська чотири рази штурмували позиції Сил оборони в бік населених пунктів Щербаки, Лобкове та Кам’янське.
Ворог здійснив 98 авіаударів, скинувши 157 керованих авіаційних бомб, здійснив 6430 обстрілів, зокрема 222 із реактивних систем залпового вогню, а також застосував 2911 дронів-камікадзе.

Нагадаємо, що нещодавно речник сил оборони Півдня Владислав Волошин заявив, що щодня спостерігають за зростанням кількості атак.

росія активізує дії на Херсонському напрямку, а також загострюється ситуація на Запорізькому, Гуляйпільському та Оріхівському напрямках.

Волошин додав, що цьому сприяють не тільки заяви російського керівництва, а й покращення погодних умов.

Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що російські війська готують наступ на Сумську та Харківську області, який запланований на весну.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2025 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2025 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]