На інтерактивній мапі зазначені заклади, де можна попрацювати навіть під час відключень світла, а також додати інформацію про роботу свого кафе, магазину, сервісу тощо.
Мапа світла 2.0 — це оновлена версія мапи, запущеної ще у 2022 році під час перших блекаутів. Тоді ЛУН маркували на мапі бізнеси, які працюють навіть під час відключень світла — завдяки тому, що мають генератор або інші автономні системи живлення. Відтоді українці скористалися мапою 2.5 млн разів.
У 2024 році український бізнес став настільки незламним, що під час відключень працюють майже всі. Але актуальним продовжує бути запит на місця, де можна попрацювати з ноутбуком під час відключень. Тому ЛУН разом з відповідними бізнесами запустили Мапу світла 2.0.
На мапі промарковані не тільки коворкінги, а й готові прийти на допомогу кафе, магазини, ТРЦ, місця сили. До мапи вже долучились великі бізнеси, такі як Епіцентр, мережа заправок ОККО та UPG, а також ресторани Євразія, Kredens, коворкінки Creative State тощо.
Наразі Мапа Світла 2.0 налічує понад 500 локацій і постійно оновлюється. Залишити заявку та додати свій заклад — мережевий або не мережевий — можна за посланням https://lun.ua/misto/svitlo-checklist. Це безкоштовно – інтерактивні мапи стійкості соціальна ініціатива ЛУН.
На Мапі для кожної локації зазначено, які послуги доступні на ній під час відключень світла — WiFi, розетки, напої, страви, місця де присісти.
Також є пункт “Ціна, умови, обмеження щодо роботи зі своїм ноутбуком у закладі”, ЛУН закликає бути екологічними до бізнесів та не забути віддячити – зробити замовлення, попрацювавши за ноутбуком.
Також на мапі є функція фідбека — гості можуть підтвердити наявність зазначених у переліку послуг.
“Місця зі стабільним інтернетом, розетками та світлом — це нові місця тяжіння. Завдяки відповідальності та стійкості українських бізнесів тут можна працювати, навчатись і не ставити життя на паузу на час відключень. Ми прагнемо допомогти українцям бути соціально активними і не відчувати цифрових барʼєрів, тому обʼєднались з бізнесами і наповнюємо нову мапу. Дякуємо небайдужим кафе, АЗС, магазинам, які вже надали дані, і будемо раді новим заявкам — щоб зробити мапу максимально корисною”, — розповідає Анна Денисенко, кураторка проєкту ЛУН Місто.
Посилання на інтерактивну карту: https://lun.ua/misto/svitlo
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".