49-річний миколаївець, про звинувачений у державній зраді, заявив , що знімав будівлі ТЦК не з протиправною метою.
Про це повідомляє прес-служба Центрального районного суду.
У суді продовжили розгляд обвинувального акта щодо місцевого жителя за ч.2 ст.111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Згідно з обвинувальним актом, у лютому 2023 року чоловік погодився за грошову винагороду надавати представнику рф інформацію про розташування та переміщення підрозділів ЗС України та об’єктів критичної інфраструктури в Миколаєві.
Обвинувачений здійснив фото та відеофіксацію кількох ТЦК та СП у Миколаєві, а отримані файли він надіслав вищезгаданому представнику рф, за допомогою месенджера «Telegram». Також він надав дані свого банківського рахунку для отримання грошової винагороди.
Обвинувачений категорично заперечував свою причетність до листування та зазначив, що його не цікавили військовослужбовці, а відеозйомку він здійснював з естетичних міркувань , зокрема зацікавленості архітектурою. Крім цього, чоловік заявив , що справа сфабрикована.
У той же час, судово-технічна експертиза мобільного телефону підозрюваного, показала, що були видалені файли і листування з особою, яка за версією слідства є представником рф.
Інформацію поновлення і суд повинен був почати її досліджувати , проте прокурор попросив надати йому час , щоб знайти файли, що мають значення у зазначеному провадженні. Клопотання задоволений або . Крім того, суд дослідив речовий доказ, а саме мобільний телефон обвинуваченого. Серед іншого, відеозапис, де зафіксовано будівлю одного з ТЦК та листування з імовірним представником рф, відновлено під час експертизи. У результаті колегія суддів у складі Володимира Лященка, Олександра Чулупа, під головуванням Сергія Медюка передала обвинуваченому терміни тримання під вартою.
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".