Міністерство фінансів повідомило, що у серпні середня зарплата працівників держорганів зросла до 55,8 тисяч гривень, лідерами є НКРЕКУ та АМКУ.
Про це повідомляє прес-служба Мінфіну в середу, 25 вересня.
З 1 січня уряд запровадив нові умови оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад, тим самим підвищив прозорість, передбачуваність та справедливість у виплаті заробітної плати працівникам державних органів.
Нова реформа змінила принципи та умови оплати праці та визначила рівень посадових окладів залежно від класифікації посад.
” Адже ефективність роботи державних органів влади є важливою складовою державного управління в умовах військового стану “, – заявили у відомстві.
Так, порівняно із січнем зарплата чиновників зросла на 44,6%.
Тоді як у другому кварталі зарплата штатних працівників (до вирахування податків) становила 21 тисячу гривень.
Лідирує за рівнем зарплат Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, де в середньому працівники отримують 111,9 тисяч гривень. У комісії працює 531 особа. Зарплата її керівництва складає 223,6 тисяч гривень.
Також високі зарплати в Антимонопольному комітеті – 97,0 тисяч гривень. Тут працює 262 особи. Зарплата керівництва складає 191,2 тисяч гривень.
У Секретаріаті Кабінету Міністрів середня зарплата на рівні 71,5 тисяч гривень. Фактична чисельність працівників – 682 осіб. Керівництво отримує 121,8 тисяч гривень.
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".