Барометр На Миколаївщині мало не згоріло поле ячменю: кількість «відкритих» пожеж збільшилася вдвічі

На Миколаївщині мало не згоріло поле ячменю: кількість «відкритих» пожеж збільшилася вдвічі

Просмотров: 217
10 Червня 2024, 14:12

9 червня рятувальники сім разів залучалися до гасіння пожеж на відкритих теренах Миколаївської області. Вогонь швидко поширювався сухою травою, чагарниками, тому цього разу площа склала понад 9 га.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Миколаївській області.

У літній сезон під загрозу потрапляє не лише звичайний сухостій, а й хвойні ліси, поля із зерновими культурами. Так, учора під час гасіння однієї з таких пожеж у с. Лагодівка Казанківської територіальної громади пожежникам вдалося не допустити перекидання вогню на ячмінь площею 20 га. Варто зазначити, що на тому ж полі за день до цього рятувальникам також вдалося загасити вогонь, але зернові культури зачепило тоді на площі 1,5 га.

«Щодня фіксуємо збільшення кількості загорянь на відкритих територіях. Порівняно з минулим роком зростання на 103% (427 пожеж на противагу 210 2023 року). Необережне поводження з вогнем (279), підпали (108)», – йдеться у повідомленні.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]