Барометр У ЗСУ служать понад 67 тисяч жінок, — Міноборони

У ЗСУ служать понад 67 тисяч жінок, — Міноборони

Просмотров: 176
9 Червня 2024, 20:25

Війна дала величезний поштовх до збільшення кількості жінок у лавах Збройних сил. 19 тисяч із 67 тисячі жінок у складі ЗСУ — цивільні співробітниці, інші є військовослужбовицями. 

У ЗСУ служать понад 67 тисяч жінок, — Міноборони

Про це повідомила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Вона зазначила, що цей процес розпочався ще у 2014 році, а у 2018 році у звʼязку зі змінами у законодавстві жінки отримали право обіймати будь-які посади в армії. Водночас існують проблеми із просуванням жінок по службі.

— В Україні одинадцятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток — це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобовʼязаної людини на військову службу. Це нормальний процес у країні, що воює. Не варто забувати, що обовʼязком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни — завтра вона може прийти до тебе, — сказала Наталія Калмикова.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]