Барометр У Житомирському ТЦК розповіли про смерть військовозобов’язаного: його доставили на ВЛК у алкогольному сп’янінні

У Житомирському ТЦК розповіли про смерть військовозобов’язаного: його доставили на ВЛК у алкогольному сп’янінні

Просмотров: 259
9 Червня 2024, 10:46

Житомирський ТЦК та СП повідомив про встановлені обставини смерті військовозобов’язаного.

У Житомирському ТЦК розповіли про смерть військовозобов'язаного: його доставили на ВЛК у алкогольному сп'янінні

Про це повідомляє Житомирський обласний ТЦК та СП у  Facebook.

Інцидент стався у місті Баранівка. У ході розслідування з’ясувалося, що 28 травня військовозобов’язаного з ознаками алкогольного сп’яніння було доставлено до 2-го відділу Звягельського районного ТЦК та СП для проходження військово-лікарської комісії. У зв’язку зі станом прибулого було ухвалено рішення відправити зазначеного громадянина додому. Однак він попросив залишитися в розташуванні роти охорони, бо проживає сам і погано почувався внаслідок вживання алкоголю.

Як зазначають у ТЦК, за кілька годин після пробудження чоловік зателефонував родичам, повідомив про свої наміри та підтвердив, що протизаконні дії до нього не застосовувалися.

Військові заявляють, що вранці 29 травня у чоловіка стався перший епілептичний напад, під час якого він упав на кахельну спину і вдарився головою. Йому було надано домомедичну допомогу, викликали “швидку”. Незабаром відбувся другий епілептичний напад. Лікарі швидкої надали кваліфіковану допомогу та госпіталізували військовозобов’язаного.

Після чотирьох днів, проведених у лікарні, 2 червня лінією правоохоронних органів надійшло повідомлення про смерть чоловіка.

” Також попередньо встановлено, що травми військовозобов’язаний отримав при падінні під час епілептичних нападів та надання медичної допомоги. Виходячи із ситуації можна припустити, що певні особи паразитують на суспільно чутливій темі, намагаючись зірвати мобілізацію, і маніпулюють громадською думкою “, – заявляють у ТЦК .

Нагадаємо, раніше Житомирський обласний ТЦК повідомив про смерть військовозобов’язаного після відвідин ТЦК. Прес-служба військкомату заявляла, що у чоловіка стався епілептичний напад, його госпіталізували. За кілька днів він помер у лікарні.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]