Барометр У Туреччині провели масштабну антитерористичну операцію: 239 затриманих

У Туреччині провели масштабну антитерористичну операцію: 239 затриманих

Просмотров: 277
17 Травня 2024, 08:10

У Туреччині правоохоронці провели масштабну антитерористичну операцію у 22 провінціях.

Про це у Twitter (X) повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Єрлікая, інформує “Європейська правда”.

За його словами, результатом операції стало затримання 239 підозрюваних у зв’язках з Робітничою партією Курдистану.

За результатами проведених заходів правоохоронці вилучили вогнепальну зброю, а також велику кількість організаційної документації та цифрових матеріалів.

Напередодні Туреччина заявила, що завдала авіаударів по північному Іраку, під час яких ліквідувала 12 членів забороненої Робітничої партії Курдистану (РПК), які там переховувалися.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2025 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2025 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]