Барометр рф хоче створити паніку в Харкові та Сумах, для просування теми переговорів, – ЦПД

рф хоче створити паніку в Харкові та Сумах, для просування теми переговорів, – ЦПД

Просмотров: 191
15 Травня 2024, 18:30

Росіяни хочуть створити паніку в Харкові та Сумах, щоб вплинути на місцевих жителів. Також цю тему вони хочуть використовувати для просування переговорів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Центру протидії дезінформації Андрія Коваленка в ефірі національного телемарафону.

“Головна зараз історія російської пропаганди – це спроба створити паніку в Харкові та Сумах, переконати людей, що ці обмежені дії в прикордонні Харківської області – це початок наступу на Харків”, – сказав він.

За його словами, вони намагатимуться викликати паніку, вони вже це роблять кілька місяців.

“Паніка в Харкові і Сумах дозволила б ворогу далі просувати тему переговорів, тему миру на російських умовах. І заяви Путіна, що він готовий до переговорів, але російські війська не повинні виходити із захоплених територій, це бажання налякати українців”, – пояснив Коваленко.

Також керівник Центру протидії дезінформації повідомив, що все буде крутитися навколо створення паніки і видачі обмежених дій у прикордонні за підготовку до наступу.

Що передувало
Нещодавно російські війська почали наступати на півночі Харківської області та захопили низку сіл. Водночас українські війська стримують натиск окупантів.

При цьому у вищому військовому керівництві України допускають, що росіяни можуть почати діяти на інших напрямках. Нещодавно глава ГУР Кирило Буданов заявив, що Росія може почати наступ далі на північ від Харкова, у Сумській області.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]