Барометр На пунктах пропуску в Україні виросли черги на виїзд

На пунктах пропуску в Україні виросли черги на виїзд

Просмотров: 266
15 Травня 2024, 14:06

Прикордонники, традиційно після завершення Великодніх свят, фіксують збільшення потоку осіб та транспорту в пунктах пропуску на кордоні з Польщею. Мова про поступове збільшення кількості осіб, які перетинають кордон у напрямку виїзду з України.

Про це повідомляє Державна приклордонна служба України в середу, 15 травня.

“Протягом останніх днів кількість пропущених через українсько-польський кордон щодоби становить близько 25 тис. осіб та понад 5 тис. одиниць транспорту. Для перетинання кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункт пропуску Шегині на Львівщині та Устилуг на Волині, трохи менша динаміка у Краківці та Раві-Руській. Тому перед цими пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту”, – йдеться в в повідомленнф прикордонників.

Станом на 9 ранку в чергах стоять близько 400 легкових авто та 25 автобусів, зазначає Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

На українсько-польському кордоні, в межах Волинської та Львівської областей, цілодобово функціонують вісім пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменший пасажиропотік спостерігається у Смільниці, Грушеві та Угринові.

У пункті пропуску Устилуг у чергах – 90 л/а, 1 автобус, Угринів – 35 л/а, Рава-Руська – 40 л/а, Краківець – 20 л/а, 12 автобусів; Шегині – 190 л/а, 12 автобусів. У Нижанковичі здійснюється пропуск лише вантажівок.

На кордоні зі Словаччиною: Малий Березний – 15 л/а, Ужгород – 25 л/а, 3 автобуси.

Угорщина: Тиса – 40 л/а, Дзвінкове – 15 л/а, Косино – 25 л/а, Лужанка – 30 л/а, Вилок 20 л/а.

Румунія: Порубне – 50 л/а.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]