Барометр Евакуація з Харкова не планується – це ще в Харків евакуюють з області, – Терехов

Евакуація з Харкова не планується – це ще в Харків евакуюють з області, – Терехов

Просмотров: 175
15 Травня 2024, 11:05

Станом на 15 травня евакуація населення чи окремих груп мешканців з Харкова не планується, навпаки наразі до міста приїжджають люди з тих населених пунктів області, де тривають активні бойові дії.

Про це в середу, 15 травня, повідомили голова Харкова Ігор Терехов, речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин в ефірі марафону новин.

“Понад 8 годин триває повітряна тривога, але ніч пережили спокійно. За добу були прильоти по житловій забудові. Ворог використовує техніку залякування людей, щоб люди виїжджали з міста. Але наразі не йде мова про евакуацію з міста Харкова. Навпаки сьогодні ми приймаємо до Харкова − приїжджають люди з районів, де зараз ідуть активні бойові дії”, – цитує Терехова “Українська правда”.

За його словами, до міста вже прибули понад 6 тисяч людей − їх розмістили у гуртожитках і надають “все можливе, щоб вони почувалися більш-менш захищеними”.

Речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин заявив, що місто Харків наразі захищене.

“Харків дійсно надійно захищений, але ворог робить усе, щоб посіяти страх і паніку серед цивільного населення”, − пояснив Волошин.

Терехов запевнив, що у міста достатньо і теплого одягу і інших речей, які потрібні евакуйованим, але є проблема з електропостачанням.

“Після обстрілів 23 березня, коли нам зруйнували всі ТЕЦ і трансформаторні підстанції, ми не маємо сьогодні власної генерації електроенергії. Звісно, через це є графіки відключень і для підприємств, і для житлових будинків. Ситуація напружена”, − підсумував Терехов.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]