Барометр Співпраця з НАТО. Україна приєдналася до Об’єднаної мережі бойових лабораторій

Співпраця з НАТО. Україна приєдналася до Об’єднаної мережі бойових лабораторій

Просмотров: 223
14 Травня 2024, 15:55

Україна приєдналася як гостьовий партнер до багатонаціональної ініціативи – Combined Federated Battle Laboratories Network (Об’єднаної мережі бойових лабораторій). Її використовують розробники систем для тестувань, спільних навчань та верифікації розробок.

Про це 14 травня повідомило Міністерство оборони України.

Спонсором участі України в ініціативі стала Агенція НАТО зі зв’язку та інформацію (NCIA), з якою українське оборонне відомство підписало технічну угоду.

Участь у “мережі бойових лабораторій” розширить можливості України щодо тестування бойових систем на взаємосумісність та готовність до застосування у багатонаціональних операціях. Це дозволить, зокрема, проводити такі тестування в мережах з грифом “таємно” після відповідної акредитації.

Разом з тим, співпраця НАТО та України дозволить обмінюватися експертизою, зміцнювати співпрацю, проводити навчання та надавати можливості для покращення взаємосумісності. Окрім України, участь в ініціативі беруть 39 партнерів (32 країни НАТО, Австрія, Австралія, Нова Зеландія, Швейцарія, організація НАТО тощо).

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]