Барометр Підрив дамби Каховської ГЕС: у Миколаївській області відновлюють енергомережі

Підрив дамби Каховської ГЕС: у Миколаївській області відновлюють енергомережі

Просмотров: 235
14 Травня 2024, 12:00

«Миколаївобленерго» проводить масштабне оновлення мереж, що постраждали внаслідок підтоплення після підриву греблі Каховської ГЕС.

Про це повідомляє пресслужба акціонерного товариства.

На підприємстві нагадали, що за декілька тижнів буде річниця екологічної катастрофи, що була спричинена підривом греблі Каховської ГЕС. Тоді через затоплення постраждало понад 80 населених пунктів переважно Херсонської області, але дісталося і мешканцям Миколаївщини – відрізаними від електропостачання опинилися понад 2 тисяч домоволодінь у 18 селах та містах нашої області.

«Щойно спав рівень води (а подекуди він сягав 6 метрів!), ми максимально оперативно відновили електроживлення підтоплених територій. Зажививши, подекуди за тимчасовими схемами, наших споживачів, ми змогли провести ревізію власного постраждалого майна», – йдеться у повідомленні.

Ситуація вимальовувалася вкрай складною. Постраждали велика кількість трансформаторів та десятки кілометрів ЛЕП.

«Провести комплексне оновлення мереж після підтоплення без підтримки американського народу було б проблематично. На щастя, маємо технічну допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Надані матеріали активно йдуть «в роботу», аби ми й надалі могли забезпечувати якісний та надійний розподіл електричної енергії», – додають на підприємстві.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]