Барометр Виборола 20 медалей: Україна перемогла у медальному заліку на Чемпіонаті світу з парабіатлону

Просмотров: 94
12 Березня 2024, 15:34

Збірної України з парабіатлону посіла перше місце у медальному заліку Чемпіонату світу 2024 року, завоювавши 20 нагород: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей.

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, пише Рубрика.

Як зазначають, турнір відбувався у канадському Принс-Джорджі. Варто додати, що:

друге місце із 8 нагородами у медальному заліку посіли США,
третю сходинку посіла Канада — у них 7 медалей.

“На чемпіонаті світу в Канаді вперше проводився командний спринт. Золоту нагороду у категорії УОРА/зір здобули Людмила Ляшенко та Богдана Конашук. Срібну медаль у категорії сидячи вибороли Тарас Радь та Василь Кравчук”, розповіли у відомстві.

Найбільше нагород парабіатлоністам вдалося здобути в класі стоячи — 9 штук, з них 4 — золоті:

ще 8 медалей вдалося здобути у категорії атлетів з порушеннями зору — з них дві були золотими;
інші три відзнаки українські спортсмени завоювали в класі сидячи — з них два «золота».

Найбільш титулованою парабіатлоністкою на цьому чемпіонаті світу стала Людмила Ляшенко. Вона виборола чотири нагороди:

три золоті медалі,
одну — срібну.
Ляшенко здобула титули чемпіонки світу в спринті, індивідуальніх перегонах й команді, а також посіла другу сходинку в спринт-персьюті.

Статус найкращої спортсменки турніру вона розділила з німкенею Лінн Кацмаєр.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.