Барометр У ГУР відреагували на інтерв’ю путіна

У ГУР відреагували на інтерв’ю путіна

Просмотров: 467
9 Лютого 2024, 15:56

Інтерв’ю президента рф володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону було російською спецоперацією.

Про це сказав представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону у п’ятницю, 9 лютого.

«Це не могло не бути спецоперацією. Безумовно, це засіб впливу, це інформаційно-психологічна спецоперація. Так, російська спецоперація. Тому що цільова аудиторія цього інтерв’ю – це вільний світ, західний світ. Ці наративи брехливі та пропаганда мали б у чомусь переконати вільний демократичний світ», – заявив він.

Юсов назвав путіна «геополітичним божевільним», який розповідає «нісенітниці про міжнародне право, історію, вирішує, які нації повинні існувати чи не існувати».

«Використовували вони цю ІПСО так собі. Але сам факт, що російські спецслужби витрачають колосальні засоби для того, щоб впливати на західну аудиторію, говорить про те, що для них ця аудиторія важлива. Вони розуміють, що саме можливість впливати на демократичний світ критично важлива», – наголосив представник ГУР.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]