Барометр Сирський зробив першу заяву на посаді Головнокомандувача

Сирський зробив першу заяву на посаді Головнокомандувача

Просмотров: 456
9 Лютого 2024, 14:00

Лише зміни та постійне вдосконалення засобів та методів ведення бойових дій дозволить досягти успіху на шляху до перемоги.

Про це йдеться у  заяві  головнокомандувача ЗСУ, генерал-полковника Олександра Сирського.

Він зазначив, що на порядку денному стоять нові завдання. “Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань та частин з урахуванням потреб фронту в новій зброї, яка надходить від міжнародних партнерів”, – зазначає Сирський.

За його словами, необхідний найшвидший і раціональніший розподіл та доставка всього необхідного для бойових частин. При цьому він додав, що це було і залишається основним завданням військової логістики.

“Знати всі без винятку потреби фронту та володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки та успішної реалізації задумів та планів”, – зазначає Сирський.

Він зазначає, що життя та здоров’я військовослужбовців є головною цінністю української армії, тому актуальне дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин та підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу.

Сирський наголошує на необхідності впровадження нових технічних рішень, збільшення застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби. При цьому зазначає, що це є одним із майбутніх векторів побудови перемоги у нашій визвольній війні. 

За його словами, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні. Він подякував усім, з ким служив у лавах Сухопутних військ Збройних Сил України та ЗСУВ “Хортиця”. Також подякував кожному солдату, сержанту, офіцеру та генералу за спільну реалізацію оперативних планів, що дозволило зберегти життя тисячам мирних громадян та врятувати від окупації територію України.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]