Збройні Сили України й надалі вживатимуть заходів контролю за повітряним простором на Білгородсько-Харківському напрямку.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.Як заявили в Генштабі, ЗСУ контролюватиме повітряний простір для зменшення саме ракетної загрози. Зокрема, докладно відстежуватимуть точки запусків ракет та логістику постачання росіян. Особливо йдеться про застосування засобів військово-транспортної авіації.
“Зафіксована інтенсивність обстрілів безпосередньо пов’язана із зростанням кількості військово-транспортних літаків, які останнім часом прямували до аеродрому Білгорода”, – йдеться у повідомленні.
З огляду на це, Збройні Сили України й надалі вживатимуть заходів щодо знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, у тому числі на Білгородсько-Харківському напрямку.
Крім того, у Генштабі нагадали, що лише за останній тиждень з боку Бєлгорода по Харкову та області було завдано 19 ракетних ударів.
Нагадаємо, сьогодні у Корочанському районі Білгородської області впав російський військово-транспортний літак Іл-76 . ЗМІ повідомляють, що судно перевозило ракети для ЗРК С-300.
При цьому в росії стверджують, що нібито на літаку перебували 65 полонених українських військових , шість членів екіпажу та троє супроводжуючих. росіяни звинувачують Україну у збуті літака.
Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".