Барометр У НАТО заявили про готовність до війни з росією

У НАТО заявили про готовність до війни з росією

Просмотров: 5287
19 Січня 2024, 10:09

Голова військового комітету НАТО Роб Бауер і верховний головнокомандувач союзницьких військ у Європі Крістофер Каволі заявили про готовність Альянсу до можливого нападу росії.

У НАТО заявили про готовність до війни з Росією

Заява прозвучала на спільній прес-конференції у Брюсселі у четвер, 18 січня, пише Фокус .

“Ми є оборонним союзом, тому необхідно бути готовими, і ми готові. Більше того, ми покращуємо наші можливості, щоб бути ще більш ефективними, з більшою чисельністю персоналу та кращими навичками у певних галузях”, – зазначив Роб Бауер.

Голова військового комітету НАТО нагадав про дві основні загрози в стратегії Альянсу — Росію і терористичні групи. Він наголосив, що стратегії та плани НАТО спрямовані на протидію загрозі з боку Росії, і підтримав це твердження, вказавши на плани, розроблені та затверджені у Вільнюсі. При цьому він підкреслив, що Північноатлантичний Альянс “сильний як ніколи”..

Крістофер Каволі, у свою чергу, підтвердив готовність НАТО до можливих дій. Він також оголосив про найбільші за останні десятиліття навчання Альянсу, сценарій яких передбачає конфлікт із “практично рівним противником”. Сценарій навчань включає напад Росії на територію союзників, що активує статтю 5 договору НАТО про колективну оборону.

Бауер наголосив, що проведення навчань із залученням близько 90 тисяч військових є демонстрацією нової готовності НАТО. Він назвав це “рекордною кількістю військ” і наголосив, що це дозволяє проводити навчання у таких масштабах по всьому Альянсу.

На закінчення Бауер наголосив, що війна — це не лише питання військових, а й подія, яка зачіпає всю громадськість, посилаючись на події в Україні.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]