Барометр Усі атомні станції працюють на повну потужність, – Міненерго

Усі атомні станції працюють на повну потужність, – Міненерго

Просмотров: 196
20 Листопада 2023, 16:23

З 20 листопада всі дев’ять атомних енергоблоків, що знаходяться на підконтрольних Україні територіях, підключені до енергосистеми та виробляють електроенергію на повну потужність.

Про це повідомило Міністерство енергетики.

Масштабну ремонтну кампанію на АЕС, яка тривала кілька місяців, встигли завершити ще до початку зими. І це дуже важливо, бо саме атомна генерація забезпечує понад 55% потреб України в електроенергії, наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

“Це найбільш стійка та стабільна генерація, яка дала можливість вистояти нашій енергосистемі минулої зими. І впевнений: так буде і цього опалювального сезону”, – зазначивчиновник.

У Міненерго запевнили, що електроенергії, яку виробляють українські електростанції, буде достатньо для покриття потреб споживачів. Більше того, цього опалювального сезону два найстаріші енергоблоки України – ВВЕР-440 на Рівненській АЕС – тепер працюють на американському ядерному паливі.

“Фахівці “Енергоатому” спільно з нашими партнерами з компанії Westinghouse зробили все можливе, щоб атомні блоки ВВЕР 440, на яких раніше використовували російське паливо, вже цього року працювали на паливі, виробленому на заводі компанії у Швеції. Отже, ми не лише вчасно” завершили”.ремонти, але й поставили крапку у монополії Росії на цьому сегменті ринку ядерного палива”,– додав Герман Галущенко.

Швидкий кредит на картку з поганою кредитною історією, без довідок, без дзвінків і без фото.

Читайте только лучшее: подпишитесь на Telegram-канал "Барометр".

© 2013-2022 інформаційний сайт "Барометр"
E-mail: [email protected]
Продукція сайту Барометр є його власністю. Публікація та використання матеріалів дозволено лише за наявності активного гіперпосилання на джерело.

Редакція сайту може не розділяти думку автора та не несе відповідальності за авторські матеріали.

© 2013-2022 сайт "Барометр".
E-mail: [email protected]